Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 07 Iul 2015

Dispecer Monitorizare Video

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii;
- cunostinte avansate Ms-Office si Internet;
- avantaj experienta in operare dispecerat monitorizare video;
- abilitati de organizare, planificare , prioritizare a activitatilor, diplomat,atentie concentrata si distributiva;
- capacitatea de a acumula cu usurinta cunostinte noi;
- experienta in utilizarea echipamentelor de supraveghere video;
- disponibil la program de lucru in ture si in weekend-uri.

Descrierea jobului

- asigura buna si corecta functionare a intregului echipament de supraveghere si conexiunile de date;
- monitorizeaza derularea intregii activitati;
- intocmeste rapoartele cu privire la incalcarea: Regulamentului Intern, Fisa Postului si alte evenimente care pot perturba activitatea;
- ofera de cate ori este nevoie informatii si diferite rapoarte conducerii.

Beneficii:

- mediu de lucru profesional;
- posibilitati de promovare;
- salariu atractiv in functie de performanta;
- transport asigurat spre Dudestii Noi.

Societate infiintata in 1994 avand ca obiect de activitate productia de mobilier din PAL melaminat de serie mare, RUS SAVITAR este ca marime al doilea producator pe acest segment din Romania. Unitatea de productie a fabricii RUS SAVITAR este dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei, cu o capacitate totala de productie de 18000 de garnituri de mobilier pe luna, activitatea de productie desfasurandu-se pe o suprafata de 100000 mp, unitatea de productie aflandu-se in localitatea Dudestii Noi, la 15 km de Timisoara.  CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine cu suprafete cuprinse intre 1000 si 4500 mp deschise orase precum: Arad, Bistrita, Brasov, Bucuresti, Buzau, Cluj Napoca, Constanta, Deva, Oradea, Piatra Neamt, Pitesti, Ramnicu Valcea, Sibiu, Slatina, Suceava, Targu Jiu, Timisoara. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.mobilacasarusu.ro

Expirat
Dispecer Monitorizare Video  -  RUS SAVITAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles