de ani Fără Frică...

Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 07 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

ECONOMIST (zona Popesti Leordeni)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noi credem că munca noastră ne reprezintă și de aceea o tratăm cu responsabilitate și cu respect.
Tu vino cu experiența în domeniu și entuziasmul unui nou început, iar echipa iți va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare placută și de lungă durată.

Ne-ar plăcea să ai:

  • Studii superioare finalizate în domeniul economic
  • Experiență anterioară minim 3 ani în domeniu
  • Cunoștințe solide privind legislația în domeniul contabiltătii
  • Cunostinte avansate MS Office
  • Abilitatea de a lucra cu termene limită
  • Planificare,organizare;
  • Simt analitic, atentie sporita la detalii;

Descrierea jobului

Responsabilități ECONOMIST:

  • Operează zilnic facturile de prestări servicii emise de furnizori interni, externi, intracomunitari, intergroup
  • Înregistrează[ previziunile de cheltuieli , efectueză cuplarea cu factura de cheltuială
  • Urmărește zilnic și asigură cuplarea plăților în avans cu facturile definitive de la furnizori
  • Facturează către clienți serviciile de închiriere pe baza contractelor primite de la Dep Juridic
  • Întocmește, verifică și semnează Jurnalul de Cumpărări , conform graficului de închidere de lună
  • Întocmeşte balanţe de verificare pentru furnizorii interni si externi
  • Efectuează punctaje cu toți furnizorii , punctual
  • Participă la operațiunile de inventariere a patrimoniului urmărind modul de valorificare a rezultatelor inventarierii
Iată ce iți propunem:
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sanatate
  • Punem accent pe nevoia fiecăruia de a-și dezvolta cariera iar în acest sens facilitam accesul la una dintre cele mai mari biblioteci online – Bookster
  • Un loc de muncă interesant si plin de provocări
  • Programe și cursuri pentru dezvoltarea profesională și personală
  • Reduceri speciale pentru produsele pe care le comercializăm

MENATWORK este, de 25 de ani, un important producator si furnizor de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. MENATWORK este prezent în România prin 3 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA
.Prin intermediul filialelor, MENATWORKdispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.

Expirat
ECONOMIST (zona Popesti Leordeni)  -  MENATWORK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles