Publicat 21 Feb 2019 | Reactualizat 21 Mar 2019 | Expiră 24 Mar 2019

ECONOMIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare in domeniul economic (Contabilitate si Informatica de Gestiune, Finante-Banci);
  • Experienta profesionala de minimum 1 an pe un post similar;
  • Experienta in utilizarea unui program de contabilitate - contituie avantaj;
  • Cunostinte solide de legislatie in domeniul contabilitatii si fiscalitatii;
  • Cunostinte de operare PC – Excel;
  • Limba engleza nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Verifica si inregistreaza documentele contabile de orice natura in aplicatiile interne;
  • Verifica si finalizeaza toate operatiunile contabile primare;
  • Verifica jurnalele de cumparari;
  • Participa la inventarierea anuala a patrimoniului si ori de cate ori este nevoie;
  • Pune la dispozitia auditorilor externi documentele solicitate;
  • Intocmeste rapoarte la solicitarea superiorului ierarhic;
  • Mentine relatia cu Administratia Finantelor Publice.

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare. INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

Expirat
ECONOMIST  -  RADIO ZU