Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii economice universitare
- Cunostinte de contabilitate, legislatie contabila si fiscala
- Cunostinte de operare program Executive constituie un avantaj
- Spirit de echipa
- Initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
- Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
- Orientare catre client
- Sa aiba atentie distributiva

Descrierea jobului

- Evidenta clienti, furnizori
- Gestiune stocuri materii prime si materiale, produse finite
- Inventariere stocuri
- Tinerea relatiei cu banca
- Intocmirea de rapoarte
- Contabilizarea facturilor de intrare, a facturilor emise, respectiv avizare
- Locul de munca se afla in loc.Suceava, judetul Suceava

SC Symmetrica SRL - productie pavaje vibropresate, companie in extindere.

Expirat
ECONOMIST  -  SC SYMMETRICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles