Publicat 17 Iul 2019 | Expiră 17 Aug 2019

ELECTRICIAN

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Calificare / specializare in domeniul electric
- Cunostinte si notiuni teoretice avansate in domeniul electric
- Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
- Atitudine orientata catre client; corectitudine profesionala; rigurozitate
- Perseverenta in indeplinirea obiectivelor
- Spirit practic si organizat
- Disponibilitate pentru deplasari
- Cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

- Efectueaza operatiuni de montare a echipamentelor electrice, derulari de cabluri, trasee de cabluri la bordul navei si inchideri a trecerilor de cabluri.
- Efectueaza operatiuni de masurare, debitare, dezizolare a cablului electric.
- Efectueaza conexiuni electrice (iluminat, adresare publica, avertizare de incendiu, etc.) la bordul navei.
- Executa diverse instalatii electrice (sisteme de alarma, sisteme de monitorizare, iluminat, etc).
- Executa lucrari de punere in functiune a echipamentelor si instalatiilor electrice la bordul navei.

ALEWIJNSE MARINE GALATI (founded in 1995 and member of Dutch Alewijnse Group since 1999) is active in the electrical shipbuilding sector offering the full range of electrical services (engineering, installing, panel production, commissioning, after sales) for the complete electrical system of a ship.

Expirat
ELECTRICIAN  -  ALEWIJNSE MARINE GALATI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles