Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Seriozitate, Punctualitate.
Persuasiune, Perseverenta.
Experienta in domeniu.
Bun electronist
Cunostiinte operare PC

Descrierea jobului

Service si reparatii Software si Hardware

Constituie un avantaj experinta in electronica SMD

Firma Xspy importa si comercializeaza aparatura de spionaj : microfon spion, camere spion, microfon fara fir, echipamente care se pot ascunde in diferite obiecte si va pot ajuta in anumite conjuncturi neplacute.
Deasemeni, va stam la dispozitie cu o gama diversificata de dispozitive antispy: detector microfon, detector camere ascunse, detector telefoane.
Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati: www.xspy.ro . Va oferim consultanta online: Yahoo Msg: xspy_suport

Expirat
Electronist  -  Xspy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles