Publicat 15 Apr 2011 | Expiră 17 Mai 2011

Evaluator proprietati imobiliare

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare sau student in an terminal, preferabil Stiinte Economice sau Facultatea de Constructii;
Vorbitor de limba engleza nivel avansat;
Cunostinte de operare calculator: Ms. Office, Corel Draw, Windows;
Disponibilitate deplasare in teren;
Experienta mai mare de 1 an in domeniul evaluarilor (nu este necesara dar reprezinta un plus);
Perseverent, perpicace, convingator.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Inspectarea proprietatilor;
Evaluarea bunurilor conform procedurilor (suprafata, starea imobilului, materiale folosite, uzura, imbunatatiri, pozitionare, acces la utilitati, cai de acces si alte aspecte relevante);
Intocmirea rapoartelor de evaluare;
Raportarea interna in conformitate cu procedurile companiei.

Apreciem:
Planificarea si organizarea activitatilor;
Rezistenta la lucru sub presiune;
Atitudinea pozitiva, orientarea spre rezultat;
Prezenta de spirit, intuitia, capacitatea de a gestiona situatii neprevazute;
Comunicarea scrisa si orala;
Dorinta de invatare;
Abilitatile comerciale;
Respectarea termenelor limita.

Beneficii:
salariu fix + comision variabil;
masina, telefon de serviciu, laptop.

Century 21 Real Estate LLC este cel mai mare francizor de agentii imobiliare din lume cu aproximativ 8.500 de oficii detinute si administrate independent, 145.000 de brokeri si agenti in peste 60 de teritorii si tari din toata lumea.

CENTURY 21 Research & Valuation a luat nastere ca o necesitate a furnizarii de consultanta imobiliara complexa si completa, beneficiind de o echipa de experti in domeniul evaluarii si consultantei complexe imobiliare, cu o vasta experienta in acest domeniu.

Expirat
Evaluator proprietati imobiliare  -  CENTURY 21 Research and Valuation SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles