Publicat 28 Aug 2019 | Reactualizat 25 Sep 2019 | Expiră 28 Sep 2019

Excavatorist - retele de fibra optica si cabluri curent

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal are experienta in constructia/ sapatul petru retele de fibra optica sau cabluri de inalta tensiune

Cerinte obligatorii:
Certificat de pregatire profesionala - excavatorist
Permis categoria B
Abilitate sa citeasca harti/ proiectari necasare in activitatea zilnica
Limba engleza conversational obligatoriu, germana sau suedeza prezinta avantaj

Descrierea jobului

Jobul consta in sapatul pentru retele de fibra optica/ cabluri de curent inalta tensiune in diferite tipuri de sol cu sau fara pavele.
Munca este pe tot parcursul anului, inclusiv iarna.

Atributiile dumneavoastra:
- operarea si conducerea de excavatoare de la 2t la 20t pe senile sau pe roti
- lucru conform proiectului dat/ hartilor
- asigurarea calitatii muncii echipei
- raportatul muncii executate zilnic catre seful de echipe/ teamleader
- intretinerea utilajelor cu care lucrati (curatenie, de raportat eventuale service-uri periodice necesare, grija la lucru cu ele)
- respectarea contractului si a regulamentului intern al firmei

Beneficii:
Germania
- pachet salarial atractiv 18 euro brut/ ora
- contract de munca incheiat cu societate germana
- asigurare Soka-Bau
- cazare asigurata de societate
- in caz de deplasare se asigura diurna 24 euro/ zi
- transport asigurat de la cazare la locul de munca cu autovehiculele firmei

Suedia
- pachet salarial atractiv 150 kr brut/ ora
- contract de munca incheiat cu societate suedeza
- in caz de deplasare se asigura diurna 230 kr/ zi
- nu asiguram cazare in Suedia dar va putem ajuta in a gasi o locuinta/ camera in functie de necesitati

Documente necesare:
Pasaport biometric sau buletin dar ideal este sa aveti pasaport biometric
Certificatul de calificare pentru operarea de excavatoare in original sau copie legalizata

Contractul de munca
Se incheie la birourile societatii din tara respectiva, Germania sau Suedia
Este contract de proba dupa care devine permanent cu acordul partilor

Crazy Communications AB este o companie suedeza cu filiala in Germania si executa lucrari totale de constructii retele fibra optica si constructia de retele cabluri electrice de inalta tensiune.
Compania are 60 de angajati.

Expirat

Excavatorist - retele de fibra optica si cabluri curent  -  Crazy Communications AB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles