de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 21 Nov 2009

executor bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare juridice, experienta intr-un post similar constituie avantaj, buna cunoastere a legislatiei bancare, experienta in activitatea de recuperare creante, disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

asigura recuperarea creditelor restante acordate clientilor bancii
se ofera sansa unei cariere in sistem bancar, pachet salarial atractiv

Descrierea companiei

banca privata cu capital mixt

Expirat
executor bancar  -  ROMANIAN INT. BANK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles