Publicat 25 Ian 2019 | Reactualizat 15 Feb 2019 | Expiră 24 Feb 2019

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 5 ani experiență în Marketing

Candidatul ideal

Cerinte :
- persoana serioasa, ordonata, comunicativa, receptiva la cerintele postului, cu experienta de minim 3 ani in achizitii publice in domeniul salubrizarii, colectarii si transportului de deseuri.
- studii superioare de lunga durata finalizate;
- experienta in planificarea achizitiilor si bugetarea ofertelor;
-cunoastere legislatie nationala aplicabila in domeniul salubrizarii si achizitiilor publice;
-abilitati de utilizare pachet MS Office;
-abilitatea de a rezolva sarcini cu termene limita;
-putere de decizie si asumarea de responsabilitati.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-identificarea anunturilor publicate (SEAP) privitoare la contractele de achizitii publice specifice societatii;
-procurarea documentatiei de atribuire de la autoritatile contractante;
-analiza si clarificarea conditiilor de participare la procedura de achizitie;
-intocmirea documentatiei conform caietului de sarcini, fise de date etc;
-completarea formularelor specifice aferente licitatiei, redactarea ofertei;
-intocmirea si verificarea dosarului administrativ al licitatiei;
-depunerea la sediul autoritatilor contractante a documentelor solicitate;
-elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari emise de autoritatiile contractante;
-intocmirea efectiva a dosarului procedurii de achizitie publica;
-organizarea si arhivarea documentelor aferente activitatii desfasurate;
-mentinerea legaturii cu autoritatea contractanta pe parcursul derularii contractelor atribuite, la solicitarea conducerii;
activitati specifice contractare-ofertare;
-evidenta autorizatii specifice, intocmire documente /dosare pentru obtinerea sau prelungirea acestora;
raportari specifice activitatii catrte conducerea societatii.

Beneficii :
- pachet salarial motivant;
- tichete de masa;
- bonusuri ocazionale;
- alte beneficii.

Societate comerciala cu capital privat, avand sediul in zona Baneasa, sector 1, Bucuresti, cu o experienta in domeniul salubrizarii, colectarii si transportul deseurilor de peste 18 ani.

EXPERT ACHIZITII PUBLICE  -  S.C. SERVICII SALUBRITATE BUCURESTI S.A.