de ani Fără Frică...

Publicat 28 Sep 2016 | Expiră 30 Oct 2016

EXPERT ACHIZITII PUBLICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experiență (condiții obligatorii):
Lucrul în SEAP (ca operator economic sau ca autoritate publică);
Elaborare oferte complete pentru licitații organizate în SEAP (documente de calificare + ofertă tehnică + ofertă comercială).

Cerințe studii:
Studii superioare economice – cerință minimă;
Cunoaștererea limbii engleze la nivel minim B2 – cerință minimă;
Deținerea permisului de conducere categorie B și a experienței aferente – constituie avantaj;

Abilități:
Abilităţi de utilizare Office (Word, Excel, Power Point)
Abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limită
Abilităţi organizatorice

Alte trasături:
Atent la detalii
Flexibil
Comunicativ
Cu inițiativă
Onest

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Identifică anunțurile de interes, publicate pe website-urile oficiale (ex: SEAP) privitoare la contractele de achiziții publice;
- Obține documentația de atribuire de la autoritățile contractante;
- Analizează și clarifică condițiile de participare la procedura de achiziție;
- Întocmește documentația cerută prin caietul de sarcini, fisa de date, etc;
- Completează formularele aferente licitației;
- Redactează oferte tehnico - financiare;
- Depune în SEAP sau la sediul autorității contractante documentele solicitate pentru atribuirea contractului de achiziție;
- Participă la sesiunile de deschidere și negociere a ofertelor la autoritățile contractante;
- Elaborează răspunsuri la solicitările de clarificări emise de autoritățile contractante;
- Întocmește, depune și urmărește eventualele contestații la documentația de atribuire sau la comunicările autorității contractante;

Firma oferă servicii, produse și accesorii necesare amenajării și funcționării in condiții optime a laboratoarelor de radiologie medicală.

Expirat
EXPERT ACHIZITII PUBLICE  -  RADIOMED IMPEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles