Publicat 07 Oct 2009 | Reactualizat 11 Oct 2009 | Expiră 14 Oct 2009

Expert contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Orice persoana fizica sau juridica inscrisa in Registrul expertilor contabili activi intocmit de CECCAR inregistrata fiscal in Romania si care detine viza de membru activ CECCAR
2. Sa nu fi fost sanctionat in ultimii 3 ani de3 catre departamentul de etica sau de catre Comisia de disciplina ale CECCAR
3. Experienta minima in domeniu: 5 ani.
4. Studii economice superioare

Descrierea jobului

- Evidenta contabila analitica pentru proiect FSE
- lucrari de contabilitate pana la nivel de bilant;
- calculul, inregistrarea si declararea impozitelor si taxelor catre bugetul de stat;
- participarea la controale din partea institutiilor de stat;
- predarea lucrarilor contabile la timp si informarea Echipei de Management cu privire la rezultatele contabile ;
- corelarea situatiilor obtinute
- contracte, facturi, chitante,etc;
- intocmirea de raportari catre Echipa de Management
- va intocmi si va semna documentele suport care insotesc fiecare cerere de rambursare

Asociatia pentru Invatare Permanenta - Open and Distance Learning Center este un ONG infiintat in 2003.
Organizatia a fost si este implicata intr-o serie de proiecte in cadrul programelor LLP si FSE.

Expirat
Expert contabil  -  Asociatia pt. Invatare Permanenta-Open and Distance Learning

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles