de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2009 | Expiră 18 Oct 2009

Fete pentru salon masaj

CONFIDENTIAL
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerintele noastre sunt :

-Varsta minima 18 ani,

-Aspect fizic placut;

-Usurinta in comunicare;

-Seriozitate;

-Dorinta de a munci si de a castiga multi bani;

-Cunosterea unei limbi straine este un avantaj da nu este obligatorie;
-Experienta in masaj este un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Oferim:

-Comision 50%, plati zilnice;

-Cazare gratuita ;

-Cursuri de masaj si diplome gratuite autorizate de ministerul muncii si educatiei ;

-Program flexibil/ la alegere;

-Diferite bonusuri ptr. cele mai active maseuze;

-Ptr siguranta Dvs in incinta salonului aveti la dispozitie sistem de alarma si buton de panica.

ASIGURAM CONDITI EXCELENTE,SALARIU CONSIDERABIL,CONTRACT DE MUNCA, EXCLUSA PROSTITUTIA TOTUL SE BAZEAZA DOAR PE MASAJ, INSTRUIRE GRATUITA SI O AMBIANTA PLACUTA DE LUCRU

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Fete pentru salon masaj  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles