de ani Fără Frică...

Publicat 25 Oct 2019 | Reactualizat 22 Nov 2019 | Expiră 25 Nov 2019

Functionar Administrativ – Executare silita

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa avem in echipa o persoana deschisa, dinamica, placuta, cu atitudine pozitiva.

  • Absolvent studii medii;
  • Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
  • Capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
  • Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
  • Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);
  • Cunostinte IT - MS Office (word si excel) - mediu;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa;
  • Persoana organizata, hotarata, dinamica, cu initiativa si simt practic;
  • Orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

  • Pregatirea documentatiei necesare plasarii in executare a debitelor selectate;
  • Pregatirea documentatiei necesare trimiterii in instanta a titlurilor;
  • Actualizarea bazelor de date prin culegerea informatiilor din documentele fizice, respectiv sistemele companiei;
  • Realizarea actiunilor de fotocopiere/scanare a diferitelor documente necesare in activitatea Diviziei Legale;
  • Realizarea cererilor de executare si transmiterea lor catre Consilierii Juridici/ Executorii Judecatoresti;
  • Realizarea activitatilor de arhivare a documentelor aferente creditelor;
  • Solicitarea si monitorizeaza utilizarii taxelor judecatoresti;
  • Orice alte sarcini delegate de catre managementul superior al companiei.

Ce iti oferim:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie multinationala in ascensiune, parte a B2 Holding, unul dintre cei mai importanti jucatori din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia, Europa Centrala si de Est;
  • Mediu de lucru motivant intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa, decontarea transportului si acces la servicii medicale private.

Debt Collection Agency SRL este o societate cu asociat unic, fiind specializată în gestionarea portofoliilor de creanțe ale clientilor persoane fizice și juridice, achiziționate de la bănci, instituții financiare nebancare, companii de telefonie, furnizori de utilități etc..
Suntem parte a grupului norvegian B2Holding care își desfășoară activitatea pe teritoriul a 23 de state europene. Compania este membră a Asociației de Management al Creanțelor Comerciale din România și are calitatea de administrator certificat de date personale emis de Comisia de Protecție a Datelor cu Caracter Personal din România.

Expirat
Functionar Administrativ – Executare silita  -  DEBT COLLECTION AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles