Publicat 11 Sep 2008 | Reactualizat 10 Oct 2008 | Expiră 12 Oct 2008

GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare
- experienta in domeniu de min. 4 ani
- bune cunostinte a unei limbi de circulatie internationala
- spirit de observatie, dinamism, eficienta, lucru in echipa, reale si excelente abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de utilizare a computerului (MSOffice, Lottus, EMAB)

Descrierea jobului

- stabilirea unor relatii bune cu clientii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
- planificarea, stabilirea si documentarea procedurilor ce descriu activitatea departamentului
- tine evidenta contractelor, comenzilor, proceselor verbale de predare-primire si a documentelor interne
- evaluarea personalului din subordine
- asigura o buna relatie cu furnizorii privind comenzile, in concordanta cu cerintele clientilor, a normelor interne, cu planul de achizitii al companiei in timp util.

Descrierea companiei

pachet salarial motivant - 2200 ron net
telefon mobil
calculator
echipament de protectie
beneficii suplimentare ce se vor discuta la interviu

Expirat
GESTIONAR  -  Multinationala Constructii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles