Publicat 10 Mar 2005 | Reactualizat 02 Feb 2005 | Expiră 10 Apr 2005

Grafician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Cunostinte solide in programe de editare grafica (Corel Draw, Adobe Photoshop, 3D/multimedia si/sau web design constituie un avantaj)
- Capacitate de a intelege un concept si de a-l materializa optim
- Seriozitate si disciplina in munca
- Experienta anterioara de lucru in creatie publicitara.

Creativitate, familiaritatea cu mediul de creatie electronic, cunoasterea unor programe dedicate (Photoshop, Corel, Macromedia), prezentarea unui portofoliu de lucrari - graphic-design, aptitudini de lucru in echipa, dorinta si disponibilitatea de adaptare la nou, de a deprinde tehnici, tehnologii si metode de lucru noi. avantaje : cunoasterea limbii engleze (scris, vorbit), experienta in pre-press, ilustratie.

Descrierea jobului

Realizare de:
- layout-uri
- identitate de companie (logo, pagina cu antet, brosura etc.)
- ilustratii
- bannere, flyer

Descrierea companiei

Productie publicitara

Expirat
Grafician  -  RDesign

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles