Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 24 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

GRAPHIC DESIGNER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Capacitate de a lucra cu grupuri;
Abilitati sociale si de interactiune;
Capacitatea de a folosi noile tehnologii;
Buna capacitate de gestiune a timpului.

Descrierea jobului

Va raspunde de creatia si promovarea logo-urilor firmei.
Va stabili politica de comunicare a firmei.

Pachet salarial motivant.

AD Auto Total--leader in ceea ce priveste distributia de piese auto din Romania cauta sa angajeze pentru departamentul de marketing, graphic designer. Pentru mai multe informatii sau daca sunteti interesat/a nu ezitati sa trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: mihai.staicu@autototal.ro

Expirat
GRAPHIC DESIGNER  -  AD Auto Total srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles