Publicat 15 Iul 2019 | Reactualizat 23 Iul 2019 | Expiră 23 Iul 2019

Graphic si Web Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Are cunoștințe de Photoshop / Adobe Ilustrator;
  • Are cunostinte de Wordpress (woocommerce) si Shopify
  • Este pasionat de social media, marketing și mediul online, în general;
  • Este proactiv, entuziast, autodidact și orientat către rezultate cuantificabile;
  • Comunica excelent, este flexibil și lucrează bine, atât individual, cât și în echipa;
  • Isi dorește să învete și să experimenteze tot ce ține de graphic design si webdesign;
  • Are abilitati de prelucrare a imaginilor foto, de corectie culoare, decupare, adaptare la scara;
  • Are simt artistic, notiuni de compozitie, cromatica si echilibru;
  • Posesor de permis (cat B), de preferabil sa detina si o masina. Iti vom deconda combustibilul

Descrierea jobului

  • Creatie de grafica pentru logo-uri si ambalaje de produse;
  • Creatie de site-uri web in pletformele Wordpress si Shopify
  • Prelucrarea fotografiilor de produs;
  • Conceperea elementelor statice sau animate pentru newslettere, bannere si campanii de marketing;
  • Realizarea de concept, branding si elemente de identitate vizuala;
  • Prelucrarea si ajustarea fotografiilor pentru design promotional;
  • Vei lucra alaturi de o echipa tanara, prietenoasa si unita.

Suntem o companie ce oferă servicii complete clienților ce doresc să înceapă un business de comerț online. Oferim servicii de logo design, packaging design, product photography, product video, product design, ebook design. Dorim să dezvoltăm nenumarate proiecte online in zona de makerting impreuna cu o echipa dinamica.

Expirat
Graphic si Web Designer  -  Amazon HUB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles