de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Reactualizat 04 Nov 2009 | Expiră 08 Nov 2009

GSM Area Sales Representative

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti place sa lucrezi in vanzari de servicii.
Poti initia si dezvolta relatii cu clientii.
Esti orientat spre rezultate.
Ai excelente abilitati de comunicare.
Ai experienta relevanta in vanzari.
Faci ceea ce spui si spui ceea ce faci.
Esti dispus sa inveti.

Daca descrierea te reprezinta, speram ca vei gasi in continuare suficiente argumente pentru a ne trimite cv-ul tau.

Descrierea jobului

Vei promova serviciile pentru companii oferite de Vodafone Romania.
Vei intalni persoane de decizie din companiile prospectate pentru a le consilia in vederea optimizarii serviciilor si reducerii costurilor de telefonie mobila si date. Le vei oferi cea mai buna solutie din portofoliul Vodafone. Vei negocia si incheia contractul de servicii si vei urmari activarea acestuia.

Suntem partener national Vodafone. Ne dorim ca toti cei care fac parte din echipa noastra sa se poata dezvolta, atat in planul abilitatilor, cat si al carierei.
Platim bine rezultatele si apreciem efortul, consecventa si proactivitatea.
Pachetul de beneficii este format din:
- venit fix si comision din vanzari,
- telefon mobil cu abonament,
- masina,
- training de specialitate si soft skills,
- competitii si premii.

Compania face parte dintr-un grup de firme de consultanta cu capital integral romanesc si este partener national cu Vodafone Romania. Managerii firmei formeaza o echipa matura de specialisti cu o bogata experienta practica in vanzari, management si training dobandita in special in companii multinationale de referinta.

Expirat
GSM Area Sales Representative  -  QALTA SOLUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles