Publicat 29 Sep 2009 | Expiră 29 Sep 2009

Hostes entertainment pentru adulti cu suport audio/ video si videochat

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim 18 ani, sex feminin, cunostinte ale limbii engleze, cunostinte operare pc, aspect fizic placut serioasa si devotata. Dispusa sa lucreze 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

-respectarea programului de 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana
-discutii cu diverse persoane din UK si USA pe siteuri de profil cu suport audio/video si text
-entertainment pentru adulti

S.C. Conmedia Tech S.R.L.: firma care garanteaza seriozitate si profesionalism atat angajatilor ei cat si clientilor.

O experienta in domeniul IT & Networking de peste 5 ani si 2 ani in furnizarea de entertainment pentru adulti cu suport audio/video si text ne permite sa activam cu profesionalism.

Expirat
Hostes entertainment pentru adulti cu suport audio/ video si videochat  -  s.c. conmedia tech s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles