Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Hostess / Promoter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Varsta minima 19 ani.
Inaltimea minima 1,70m.
Aspect fizic placut.
Abilitati de comunicare.
Aptitudini atat pentru lucru in echipa cat si individual.
Seriozitate.

Descrierea jobului

Hostess/promoter pentru principalele marci de tigarete ale liderului pietei din Romania, client in portofoliul Heat Adverising.
Activitatea se va desfasura pe teren, prin promovarea in magazine selectionate a ofertelor speciale pe baza ciclurilor prestabilite de vanzari.
Activitatea va include abordarea consumatorilor potentiali ai marcilor de tigarete promovate conform standardelor de marketing in vigoare, switch selling, hard selling.

Descrierea companiei

Agentie de publicitate

Expirat
Hostess / Promoter  -  Heat Advertising International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles