Publicat 03 Apr 2019 | Reactualizat 03 Mai 2019 | Expiră 04 Mai 2019

HR Generalist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Comdata Group Romania, companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea unui HR Generalist, pentru sediul din Braila. Noul coleg/colega o sa inlocuiasca o persoana plecata in concediu de maternitate.

Ne dorim o persoana cu atitudine pozitiva, comunicativa, responsabila si detarminata.
- Experienta pe o pozitie similara minim 1 an (progese HR, legislatia muncii, recrutare);
- Cunoasterea limbii italiene la nivel mediu/avansat;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea pachetului MS Office (Excel, PowerPoint, Word).

Descrierea jobului

- Gestionarea procesului de recrutare la nivelul sediului din Braila;
- Gestioneaza procesul de angajare/demisie a personalului;
- Gestioneaza procesul de onboarding a noilor angajati;
- Coordoneaza si implementeaza activitatile de comunicare interna;
- Organizeaza procesul de evaluare profesionala a personalului;
- Gestioneaza activitatile administrative ale departamentului HR.

Comdata Group Romania, membra a grupului COMDATA Group, detine in Romania 7 puncte de lucruin Bucuresti, Craiova, Constanta, Galati, Pitesti, Braila si Buzau.
La nivel global Comdata detine centre in Europa (Italia, Spania, Franta, Cehia, Albania, Turcia si Romania) cat si in America de Sud si America Centrala.

Cu peste 3000 de angajati in Romania, Comdata se numara printre companiile de prestigiu pe piata de call center romaneasca.

www.comdataromania.ro

Expirat
HR Generalist  -  Comdata Group Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles