Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 24 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

HR Generalist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta relevanta in domeniu: aproximativ 1 an

- Atestat de Inspector Resurse Umane

- Studii superioare absolvite

- Limba engleza la nivel fluent

Descrierea jobului

- Activitati administrare personal: alcatuirea contractelor de munca si pastrarea relatiei cu ITM, eliberarea documentelor necesare angajatilor, asigurarea comunicarii interne, protectia muncii

- Recrutare si selectie

- Managementul performantei

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Numai candidatii considerati potriviti vor fi chemati la interviu, si le se vor furniza detalii despre proiect.

Descrierea companiei

- Grown out of CVO Group
- Only specialised recruitment company in Eastern Europe
- Specialised in 3 broad areas
- Operating in 8 countries

CVO Finance Recruitment specialises in sourcing finance and legal professionals for various industries.

CVO Technology Recruitment specialises in sourcing technical professionals, particularly in IT, telecommunication, construction, and manufacturing, for various industries.

CVO Sales & Marketing Recruitment specialises in sourcing sales and marketing professionals for various industries.

Expirat
HR Generalist  -  CVO Recruitment Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles