Publicat 12 Mar 2008 | Expiră 12 Mar 2008

INCHIRIEZ POST DE COAFOR SI COSMETICA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Posturile se adreseaza persoanelor cu clientela proprie, dornice sa profeseze pe cont propriu.De preferat ca aplicantii sa fie persoane fizice autorizate.

Descrierea jobului

Inchiriez un post de coafor (350eur),o tura pe cosmetica(300eur) si o camera de cosmetica intreaga (300eur fara combina, 400eur utilata complet) in cadrul salonului cu plata chiriei lunare a postului.Zona Foisorul de Foc, Mosilor, salon de lux cu clientela formata,spatios.

Salonul este spatios,dotat conform normelor europene, clientela de nivel mediu si peste medie.

Expirat
INCHIRIEZ POST DE COAFOR SI COSMETICA  -  MRHAPPY Entertaiment SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles