de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2016 | Reactualizat 09 Aug 2016 | Expiră 13 Aug 2016

Inginer electronist service aparatură medicală de radiologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe minime:
- Studii tehnice superioare
- Experiență în domeniul electronicii (preferabil în depanare)
- Cunoștințe avansate utilizare tehnică de calcul
- Limba engleză
- Permis de conducere (și, preferabil, experiență conducere pe drumuri lungi)
- Disponibilitate pt. deplasări în țară (frecvent) și, ocazional, în străinătate

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- Montare, punere în funcțiune, întreținere și reparații aparatură medicală de radiologie
- Menținerea permanentă în stare de funcționare a laboratoarelor de radiologie din spitale și clinici, publice și private
- Diagnosticare și remediere defecte survenite la echipamentele de radiologie
- Verificare periodică a stării tehnice a aparatelor
- Implică deplasări frecvente în țară, în interes de serviciu

Înființată în a doua jumătate a anilor '90 de echipa tehnică specializată în radiologie medicală a unicului producător român de aparatură roentgen, Radiomed acoperă în prezent cu succes vastul domeniu al aparaturii medicale radiologice pentru uz uman și veterinar.
Suntem autorizați de Comisia Națională pentru Controlul Activității Nucleare și de Ministerul Sănătății în vederea desfășurării activității în domeniile service, consultanță și comercializare aparatură roentgen pentru diagnostic și terapie.
Oferim întreaga gamă de servicii, produse și accesorii necesare amenajării și funcționării în condiții optime a oricărui laborator de radiologie, inclusiv soluții „la cheie” în vederea dezvoltării de noi afaceri sau modernizării celor existente.

Expirat
Inginer electronist service aparatură medicală de radiologie  -  RADIOMED IMPEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles