Publicat 25 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 26 Oct 2019

Inginer instalatii electrice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent a unei instituţii de învăţământ superior cu specializare în domeniul electric
- Cunostinte excelente de operare PC (Word, Excel, Autocad,);
- Permis auto categoria B
​- Cunoştinţe medii de limba engleză la nivel conversaţional şi scris
- Disponibilitate de deplasare în ţară în interes de serviciu
- Constituie avantaj detinerea de autorizatii ANRE, ISU si sisteme de securitate

Descrierea jobului

Întocmește proiectul lucrării ce urmeaza a fii executata;
Întocmește documentația necesară execuției proiectului (memorii tehnice, caiete de sarcini, planuri generale, breviare de calcul și dimensionare, scheme, desene/detalii de execuție, planuri de amplasament, lista de intrări/ieșiri PLC, manuale de utilizare, proceduri de punere in functiune, proceduri de execuție,instructaj, etc.);
Întocmește proiectul “Conform cu execuția (As built)” pe baza datelor primite de la personalul de execuție (implementare proiect) sau conform verificarilor din teren la finalizarea proeictului;
Oferă asistență tehnică personalului de execuție (implementare proiecte);

Pachet salarial:
Salariu: se va negocia in urma interviului
Masina de serviciu
Telefon, laptop

Societatea comercială MAGNETIC EYE S.R.L., cu sediul în Timişoara, Str. Zimnicea Nr.26, este o societate cu capital privat, înfiinţată în anul 2009, având numărul de înregistrare la Oficiul Registrul Comerţului J35/1874/2009, CUI RO 26098230.
S.C. MAGNETIC EYE S.R.L. este o firma formata dintr-un colectiv tanar ce are ca domeniu de activitate proiectarea si executie in domeniul instalatiilor electrice si automatizarilor industriale si casnice :
Tablouri electrice industriale;
Tablouri electrice de automatizare (HVAC, instalatii de incalzire, masini industriale, etc);
Instalatii de iluminat interior si exterior;
Instalatii electrice de alimentare de rezerva (grupuri electrogene, baterii de acumulatoare, sisteme UPS, sisteme de conegerare);
Instalatii electrice de forta, alimentare echipamente tehnologice, utilaje de mare putere;
Instalatii de impamantare si echipotentializari;
Instalatii de protectie impotriva trasnetelor;
Instalatii de producere a energiei (parcuri fotovoltaice, eoliene, sisteme de cogenerare);
Instalatii de supraveghere video;
Instalatii de control acces;
Instalatii de detectie si semnalizare incendiu;
Instalatii de securitate (alarma antiefractie);
Instalatii de voce-date;

Expirat
Inginer instalatii electrice  -  S.C MAGNETIC EYE S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles