Publicat 19 Aug 2019 | Reactualizat 16 Sep 2019 | Expiră 19 Sep 2019

INGINER PROIECTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii tehnice absolvite
  • Experienta in proiectare
  • Cunoasterea Autocad, Sketchup, alte programe de proiectare
  • Buna cunoastere a MS Office
  • Cunostintele solide de proiectare
  • Cunoastere a limbii engleze
  • Gandire analitica si sintetica
  • Seriozitate si constiinciozitate
  • Claritate in comunicare
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • Transforma in fise de executie proiectele de mobilier desenate de arhitect/designer.
  • Coteaza, incadreaza in placile de material, printeaza schite de executie.
  • Comunica permanent cu echipele de productie si verifica performatele acestora

Beneficii
  • Salariu plecand de la 3.000 ron
  • Telefon serviciu
  • Calculator

MEDIApharm este liderul national in productia de mobilier specializat pentru farmacii, cu peste 900 proiecte livrate in Romania, Bulgaria, Elvetia,Belgia si Malta.Suntem o echipa performanta,care imbina bine abilitatile personale cu tehnologiile moderne si materiale de ultima ora. Ne dorim sa impingem cat mai sus standardele de calitate, design si functionalitate in productia de mobilier.

Expirat
INGINER PROIECTANT  -  MEDIAPHARM ADV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles