Publicat 25 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 27 Iul 2019

INGINER SISTEME INFORMATICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sa aiba studii superioare în domeniul IT

• Buna cunoastere a sistemului de operare Windows Server 2008-2019, Windows Exchange Server;
• Bună cunoaștere a infrastructurii virtuale (VmWare);
• Cunostinte foarte bune de limba engleza (constituie avantaj limba italiana);
• Cunoștințe de SAP;
• Experiență de minim 3 ani în departamentul IT;

Descrierea jobului

Descrierea postului :

• Funcția va fi in directa subordine a responsabilului IT
• Va asigura:
Help Desk pe probleme de platformă Windows (XP, 7, 8 și 10) și ale pachetului software Microsoft Office (2007-2019);
instalarea și întreținerea infrastructurii informatice;
implementarea sau upgradarea sistemelor informatice (rezolvarea erorilor, upgrade software & hardware);
mentinerea solutiilor de securitate a datelor si a accesului la informatii;
suport în utilizarea programelor de producție și gestiune;
gestionarea furnizorilor IT și de echipamente;
intocmirea bugetului IT;

La GF Casting Solutions realizăm cu pasiune, precizie și fiabilitate inovațiile pieselor turnate ale viitorului. În strânsă colaborare cu clienții și partenerii noștri, cu peste 4.600 de angajați din 14 locații din întreaga lume, garantăm că soluțiile noastre nu lasă nimic de dorit - de la conceptul inițial, prin implementarea precisă pana la validarea fiabilă.
GF Precicast din Arad realizeaza procesele post turnare pentru piese din industria aeronautica cu ajutorul celor peste 160 de angajați.

Expirat
INGINER SISTEME INFORMATICE  -  GF PRECICAST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles