Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

Inginer Stagiar Gaze Naturale (101239)

14 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Profilul tău

  • Studii superioare de inginerie în specializarea petrol-gaze/ instalații;
  • Experiență în domeniu între 0-5 ani;
  • Dacă eşti o persoană flexibilă, dornică de a învăța, cu bune abilități de comunicare şi de operare a computerului, credem că ai tot ce e necesar ca facem lucrurile aşa cum trebuie.

Descrierea jobului

Ce vei face

O echipă formată din peste 5500 de colegi în România. În cele 13 ţări în care e prezent grupul, suntem mai mult de 40 000. O companie atât de mare şi de diversă înseamnă oportunităţi de dezvoltare profesionala şi personală pe măsură.
Avem colegi care după numai un an de la intrarea în program, au fost implicaţi în proiecte de inovare din cadrul companiei, au preluat coordonarea de echipe.

Dacă vrei să fii coleg cu ei, compania Delgaz Grid (parte a grupului E.ON) are nevoie de tine în următoarele locații: Alba Iulia, Bistrița, Botoșani, Cluj Napoca, Deva, Iași, Târgu-Mureș, Piatra Neamț, Sibiu și Suceava

Pentru că meseria se învaţă de la cei mai buni şi experimentaţi, ţi-am pregătit un program de instruire destinat debutanților cu durata de 24 luni, interval în care te vei afla sub îndrumarea unui mentor, care se va asigura că nu îţi lipseşte nimic în procesul de învățare

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Prima de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Inginer Stagiar Gaze Naturale (101239)  -  Delgaz Grid S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles