Publicat 24 Feb 2020 | Reactualizat 25 Mar 2020 | Expiră 26 Mar 2020

INSPECTOR RESURSE UMANE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, calificata, cu experienta in domeniu de minim 5 ani, rezistenta la stres si lucrari cu termene limita.Obligatoriu curs calificare Inspector Resurse Umane.

Descrierea jobului

Responsabilitati administrare personal :
- evidenta derulare contracte individuale de munca si intocmire dosare personal;
- intocmire CIM, acte aditionale, decizii, documente cercetare disciplinara, note informative salariati;
- programare si evidenta concedii de odihna, concedii suplimentare, concedii medicale si absente nemotivate;
- evidenta evaluare anuala personal;
- arhivare documente;
- actualizare ROI si CCM la nivel de unitate;
- inregistrare si transmitere REVISAL;
- raportari statistica; - relatii cu tertii : Medicina muncii, ITM, Casa de Pensii, Agentia de somaj

Beneficii :
- program de lucru full time de luni pana vineri, exclus sarbatori legale si zile nationale
- pachet salarial atractiv +tichete de masa+prime ocazionale

Companie privata, cu sediul in Bucuresti, Sector 1, zona Baneasa, ce desfasoara activitati de transport si colectare deseuri, cu activitate in domeniul inca din anul 2000.

Expirat
INSPECTOR RESURSE UMANE  -  SC SERVICII SALUBRITATE BUCURESTI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles