de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 20 Oct 2009

INSPECTOR RESURSE UMANE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- calificare de inspector resurse umane
- cunostinte temeinice de legislatia muncii
- experienta relevanta in domeniu
- organizat(a)
- cunostinte limba engleza - avantaj
- capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
- cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului

- intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului
- organizarea recrutarii si selectiei personalului
- intocmirea si gestionarea carnetelor de munca ale personalului angajat
- intocmirea dosarului de pensionare
- intocmire state de plata
- depunerea declaratiilor privind contrbutiile la bugetul de stat, bugetul asigurarilor sociale, asigurarilor de somaj si asigurarilor de sanatate

Companie privata cu sediul in Galati, cu un numar de cca. 150 angajati.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

INSPECTOR RESURSE UMANE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles