Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

Instalator in pregatire (101247)

29 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Qualifications

Educaţie necesară
: Liceu sau şcoală de arte şi meserii cu specializare tehnică;
Experienţă practică necesară: Maxim 5 ani vechime în muncă;
Altele: Permis de conducere categoria B; Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului.

Descrierea jobului

Responsibilities

O echipă formată din peste 5500 de colegi în România. În cele 13 ţări în care e prezent grupul, suntem mai mult de 40 000. O companie atât de mare şi de diversă înseamnă oportunităţi de dezvoltare profesionala şi personală pe măsură.
Dacă vrei să fii coleg cu ei, compania Delgaz Grid (parte a grupului E.ON) are nevoie de tine în locațiile mai sus mentionate.
Pentru că meseria se învaţă de la cei mai buni şi experimentaţi, ţi-am pregătit un program de instruire destinat debutanților cu durata de 24 luni, interval în care te vei afla sub îndrumarea unui mentor, care se va asigura că nu îţi lipseşte nimic în procesul de învățare.

Benefits

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Prima de vacanţă.

E.ON is a privately-owned international energy company. Our 40,000 colleagues in 13 countries work daily towards the improvement of technical innovations and user-friendly customer solutions for the new energy world. We are the first large energy company to focus more heavily upon the energy of the future through our three business areas of energy networks, renewable energies and customer solutions.

Ai aplicat
Instalator in pregatire (101247)  -  Delgaz Grid S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles