Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 17 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Internship platit comunicare/continut Zelist Monitor

1 post

Candidatul ideal

Cautam un coleg sau o colega care sa ni se alature la Zelist Monitor pe durata verii, cel putin.
Este un post de tip internship de 10 saptamani pentru un proaspat absolvent al unei facultati de comunicare/jurnalism (dar nu numai), care se poate continua cu un contract pe termen lung dupa finalizarea perioadei de internship.

Abilitatile de realizare de continut si de comunicare sunt foarte importante pentru acest post.

Descrierea jobului

Internshipul este platit si va consta in activitati specifice (continut, comunicare, monitorizari si analize social-media pentru clientii Zelist Monitor, acordarea de suport pe email sau telefonic).
Internshipul vpoate avea un program de 6 ore pe zi timp de 5 zile pe saptamana sau de 8 ore pe zi timp de 4 zile, in functie de optiunea candidatului selectat.

Pentru mai multe detalii despre noi www.tree.ro si www.zelist.ro/monitor.

Descrierea companiei

TreeWorks offers you complete e-media services.

We combine our traditional marketing know-how with the technical innovations of an IT consulting firm. As a result, we are able to offer you competitive solutions for high-performance websites, multimedia presentations, corporate identity packages and high-quality graphic interfaces.

For more details visit www.tree.ro

Internship platit comunicare/continut Zelist Monitor  -  TreeWorks Srl