Publicat 05 Iun 2015 | Expiră 05 Iun 2015

Job vanzari marketing publicitate pliante studenti elevi

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul idel:
- persoana sociabila
- comportament respectos

Descrierea jobului

Aceasta este o oportunitate fantastica pentru aceasta vara: job pentru studenti si elevi de liceu.

Progtamul de lucru este foarte flexibil, practic lucrati cand doriti si sunteti platiti in functie de cat lucrati.

Din cauza faptului ca ma intereseaza un anumit tipar de participant, solicit urmatoarele cerinte minime:

-seriozitate si comportament respectuos
-aspect ingrijit

Pe scurt, acest job consta in "promovare produse".

Nu va temeti, este mult mai usor decat suna si categoric este mult mai distractiv.

Acesta nu este genul acela de job unde te duci plictisit si pleci plictisit.

Acesta este un job pentru tineri si este foarte interactiv.

Iti garantez ca daca vei fii acceptat in echipa mea, vei castiga mult mai mult decat bani.

Compania mea ii rasplateste pe cei care fac o treaba serioasa in cadrul acesteia.
Neseriozitatea va garanteaza concedierea.

Expirat
Job vanzari marketing publicitate pliante studenti elevi  -  Lazarescu Liviu George PFA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles