Publicat 22 Aug 2019 | Reactualizat 19 Sep 2019 | Expiră 21 Sep 2019

Junior PPC Specialist pentru echipa Lajumate.ro

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză
  • Peste 6 luni experiență în Marketing

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Experiență profesională în domeniu (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, etc);
  • Engleza (nivel avansat)

Descrierea jobului

  • implementeaza, monitorizeaza și optimizeaza activității specifice de marketing și comunicare;
  • creaza, monitorizeaza și optimizeaza campaniile Google Ads;
  • elaboreaza materiale de promovare și comunicare;
  • monitorizeaza constant activitatea și evoluția brandurilor Lajumate.ro, HomeZZ.ro, CarZZ.ro și JobZZ.ro;
  • propune și implementeaza idei noi, strategii și concepte pentru campaniile de promovare;
  • realizeaza rapoarte săptămânale, lunare și punctuale, urmărind principalii indicatori de performanță.

Lajumate.ro este o platformă de anunțuri online lansată în octombrie 2015, cu verticalele de anunțuri HomeZZ.ro, JobZZ.ro și CarZZ.ro, împreună acestea având ca scop facilitarea procesului de vânzare-cumpărare, respectiv recrutare de personal.
Suntem o echipă tânără, puternică și 100% dedicată care își propune să atingă cele mai bune performanțe într-un timp record. Combinația dintre mediul de lucru plăcut, atmosfera destinsă și spiritul de echipă, motivează și ajută fiecare membru al echipei să își pună în valoare principalele competențe profesionale care sunt susținute și îmbunătățite în permanență pentru a conduce către o continuă creștere profesională.

Junior PPC Specialist pentru echipa Lajumate.ro  -  ANTENA TV GROUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles