de ani Fără Frică...

Publicat 25 Ian 2011 | Expiră 26 Feb 2011

Junior Trainer limba germana

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana flexibila, interesata de o cariera in domeniul educatiei adultilor (predarii limbii germane persoanelor adulte).

Absolvent/a a Facultatii de Litere, specializare in limba germana. Abilitati foarte bune de comunicare in limba germana (nivel C1/C2)

Dorinta de invatare continua si abilitatile foarte bune de relationare sunt conditii esentiale pentru o performanta adecvata in aceasta pozitie.

Descrierea jobului

Ca profesor de limba germana la Babel Center, principala ta activitate va fi pregatirea si sustinerea cursurilor pentru clientii persoane fizice sau corporate,la sediul Babel Center sau la sediul companiei client.

Ca si profesor nou la Babel Center vei avea acces la un program organizat de dezvoltare profesionala alaturi de un mentor respectiv in colaborare directa cu directorul de studii.

Babel Center este un centru de limbi straine unde atat cursantii cat si profesorii aleg sa faca o schimbare in ceea ce priveste dezvoltarea lor personala prin invatare continua si deschiderea spre noi oportunitati.
Detalii despre noi gasesti la www.babelcenter.ro

Expirat
Junior Trainer limba germana  -  Babel Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles