Publicat 17 Oct 2019 | Expiră 17 Nov 2019

JURIST NIVEL MEDIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de minim 2 ani in specialitate, in domeniul administrativ,comercial.
- cunoasterea reglementarilor legale in domeniile dreptului comercial precum si in celelalte domenii ale dreptului;
-verificarea si intocmirea diverselor acte cu caracter juridic contracte, cereri, notificari.
-consilierea echipei de management privind situatiile de natura juridica
-inregistrarea si arhivarea dosarelor/contractelor care i se vor incredinta de catre superior
-atributii in ceea ce priveste relatia societatii cu Oficiul Registrul Comertului, ASF, ANSPDCP
- cunostinte bune de operare MS Office (word, Excel).
-carnet de sofer cat B

Descrierea jobului

Avem nevoie de o persoana dedicata,muncitoare,comunicativa,sociabila si foarte important,cu experienta in acest domeniu ofertant.Intocmirea de contracte cu clientii,acte aditionale,notificari,cereri si somatii,ordonante de plata,reprezentarea firmei in relatia cu institutiile statului ONRC,ANAF,SPIT CONSTANTA,TRIBUNAL,JUDECATORIE.
Responsabilitatile sunt multe,din aceasta cauza experienta anterioara este obligatorie.
NU SUNATI LA NUMERE DE TELEFON LUATE DE PE NET! APLICATI AICI PE SITE!

Firma noastra presteaza servicii in domeniul actelor vamale,alte activitati anexe transporturilor.

Expirat
JURIST NIVEL MEDIU  -  PREDILECT PRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles