Publicat 20 Apr 2012 | Expiră 22 Mai 2012

Jurist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent al Facultatii de Drept
- interes pentru domeniul insolventei
- disponibil la program prelungit
- capacitate buna de lucru in conditii de stres
- spirit de echipa
- cunoștinte PC foarte bune
- cunoscator a 2 limbi straine, dintre care engleza minim la nivel mediu
- posesor carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitatile:
- gestionarea dosarelor
- intocmirea de notificari, adrese, rapoarte pentru cazurile avute in administrare
- mentinerea relatiei cu societatea debitoare precum și cu creditorii acesteia
- intocmirea de actiuni, cereri

BENEFICII:
- bonuri de masa
- telefon mobil
- sofer (atunci cand este cazul

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Jurist  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles