Publicat 15 Ian 2007 | Reactualizat 13 Feb 2007 | Expiră 15 Feb 2007

Key Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

-identificarea si contactarea potentialilor clienti
-negocierea si incheierea contractelor cu potentialii clienti
-urmarirea derularii contractelor
-gestionarea relatiei cu potentialii clienti
-cresterea ponderii clientilor existenti
-urmarirea evolutiei pietei si monitorizarea atenta a schimbarilor intervenite
-elaborarea rapoartelor periodice de activitate

Descrierea companiei

Cerinte:

-absolvent studii superioare
-experienta de minim 2 ani in vanzari constituie un avantaj
-absolvent al unui curs de vanzare/pre-sales, comunicare constituie un avantaj;
-capacitate de a identifica si construi necesitatea la potentialul client a unei solutii din portofoliu
-intelegerea globala a businessului potentialului client
-bun negociator, flexibil, task oriented
-bune abilitati de comunicare
-spirit de echipa, disponibilitate pentru deplasari
-carnet de conducere categoria B
-buna cunoastere a limbii engleze

Oferta (bonusuri, beneficii):

-pachet salarial motivant
-implicare in proiecte complexe si lucrul intr-un mediu profesional
-posiblitati de perfectionare profesionala
-Oportunitati de dezvoltare in cadrul echipei de vanzari

Toate informatiile vor fi tratate cu confidentialitate.
Vor fi contactati numai candidatii selectionati.

Expirat
Key Account Manager  -  MIND MEDIA DDP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles