Publicat 24 Feb 2020 | Reactualizat 23 Mar 2020 | Expiră 26 Mar 2020

Key Account Tehnologia de Ancorare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam candidat pentru ocuparea postului Key Account Tehnologie de Ancorare, in cadrul companiei EJOT Romania SRL.
Persoana selectata va indeplini urmatoarele cerinte:
- Serios, ambitios, dinamic, loial
- Experienta anterioara in domeniu
- Abilitati comerciale avansate

- Spirit tehnic, cunostinte de baza in domeniul de calcul tehnologie de ancorare
- Abilitati de relationare si comunicare
- Abilitatea de a lucra atat in echipa cat si independent.

Descrierea jobului

- Planificarea si gestionarea relatiilor pe termen lung intre business si clientii importanti.
- Consultanta tehnica si suport pentru clienti si proiecte.
- Dezvoltarea si cresterea vanzarilor pe grupele de produs alocate.
- Gestionarea proiectelor mari.
- Generare de business si oportunitati noi

EJOT Romania este filiala firmei germane Ejot Holding GmbH & Co KG, leader in productia sistemelor de fixare si ancorare.
Prezenta din anul 2001 pe piata romaneasca, firma s-a dezvoltat si se dezvolta in ritm accelerat.
Va asteptam alaturi de un colectiv tanar si performant.

Expirat
Key Account Tehnologia de Ancorare  -  Ejot Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles