de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 25 Aug 2019 | Expiră 26 Aug 2019

Lacatus mecanic si Sudor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • experienta profesionala
  • sudare (MIG/MAG)
  • lucrari conform desenelor de proiectare
  • mod de lucru atent si precis

Descrierea jobului

Sarcina Dumneavostra: realizarea diferitelor lucrari de sudura in conformitate cu planurile de lucru si desene de productii.

Suntem o companie germana din Regiunea Bayern cu peste 140 de angajati, furnizam firmelor de constuctii din sudul Germaniei si din Austria otel armat si otel structural.
In departamentul nostru de sudura dorim sa producem piese sudate pentru firme de costructii si prefabricate.
Adress:
ATTERER Stahlcenter GmbH
Siemensring 34
87616 Marktoberdorf
Germana
www.atterer.info

Expirat

Lacatus mecanic si Sudor  -  ATTERER Stahcenter GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles