de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Legator manual

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

RECRUTAM PENTRU O IMPORTANTA TIPOGRAFIE DIN BUCURESTI, PREZENTA PE PIATA ROMANEASCA DE PESTE 10 ANI, LEGATOR MANUAL

Cerinte:

-studii medii
- 1 an EXPERIENTA in activitati specifice de legatorie(prezinta avantaj)
- dinamism
-rezistenta fizica
-onestitate
-putere de munca
-echilibru emoţional
-responsabilitate personală
-spirit de echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati:

1.Asista operatorul masinist in legatorie mecanica pentru masini de faltuit in vederea desfasurarii activitatii de finisare conform planului de productie
2.Asista operatorul masinist in legatorie mecanica pentru linia de brosat in vederea desfasurarii activitatii de finisare in conformitate cu planul de productie .
3.Efectueaza activitati de coasere cu sarma si gaurire /perforare manuala

Beneficii:
- salariu motivant + bonuri de masa
- contract pe perioada determinata ( 3 luni)
- program de lucru flexibil ( in ture)

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.

Barnett McCall Recruitment&Leasing is authorized as temporary staffing agent according to authorization serial B no. 0000016 issued on 28th of December 2005, registered on the 15th position at the National Register of the Authorized Temporary Employment Agents Evidence – District Bucharest

Expirat
Legator manual  -  Barnett McCall/Gi Group Staffing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles