Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

LIBRAR Colaborator IASI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim studii medii
- Abilitati in lucrul cu publicul
- Abilitati in lucrul cu banii
- Capacitate de a lucra in conditii de stress
- Disponibilitate pentru a lucra in weekend
- Cunostinte PC
- Cunostinte de contabilitate primara
- Determinare in acumularea rapida a cunostintelor noi
- Experienta in vanzarea de carte constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Consilierea clientilor in procesul de vanzare
- Gestiunea incasarilor si intocmirea documentelor -contabile aferente
- Gestiunea produselor din magazin
- Intretinerea magazinului si a echipamentelor existente in magazin

In portofoliul Adevarul Holding se regasesc ziarul Adevarul, Adevarul de Seara - cotidianul gratuit, Click!, revistele Click! Pofta buna!, Click! pentru femei, Click! Sanatate, publicatiile culturale Dilema Veche si Dilemateca, Foreign Policy Romania si Forbes Romania si nu in ultimul rand colectiile de carte “100 de carti pe care trebuie sa le ai in biblioteca”, “Colectia Disney” si “Colectia de Lux”.
Adevarul Holding este prezent si pe piata internationala, ca publisher al cotidianului ucrainean Blik si al saptamanalelor Blik Women si Blik Cooking.

Adevarul Holding ANGAJEAZA LIBRAR COLABORATOR pentru vanzare carte, filme si ziare in sediul din IASI

Expirat
LIBRAR Colaborator IASI  -  SC Adevarul Holding

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles