Publicat 31 Mai 2019 | Reactualizat 30 Iun 2019 | Expiră 01 Iul 2019

Lucrator Bucataria centrala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ofer un post de lucrator in fabrica pentru restaurantul Japanos. Pasiune pentru gatit , dorinta de a invata !
Nu este nevoie de experienta foarte mare dar daca aceasta exista , mai ales pe partea de bucatarie asiatica, reprezinta un avantaj.

Cerinte:
- aptitudini culinare si dorinta de a invata lucruri noi
- rezistenta la stress si program flexibil

Descrierea jobului

Oferim:
- salariu in functie de aptitudini
- training specializat la locul de munca
- concediu platit 21 zile/an
- reale sanse de promovare in cadrul echipei

Expirat
Lucrator Bucataria centrala  -  Japanos Friends

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles