Publicat 10 Sep 2019 | Reactualizat 08 Oct 2019 | Expiră 11 Oct 2019

LUCRATOR COMERCIAL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Percepție vizuală;
- Atenție: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;
-Deschise la comunicare si lucru in echipa;
- Rapiditate;
- Spirit practic;
- Coordonare manuală bună;
- Memorie vizuală bună;
- Abilități de comunicare;
- Persoană de încredere;
- Implicare în activitate;
- Dorință de a munci;
- Capacitatea de a se descurca în condiții de stres;
- Rezistență la sarcini repetitive;
- Rezistență la oboseală;
- Capacitatea de a munci în echipă;
- Autocontrol mediu;

Descrierea jobului

- Răspunde de asigurarea volumului de marfă corespunzător, în rafturi
- Răspunde de valabilitatea produselor expuse
- Răspunde de raportarea pierderilor de orice fel (rebuturi, furturi)
- Răspunde de condițiile de igienă a mărfii
- Răspunde de informarea clienților
- Răspunde de rezolvarea problemelor și de satisfacerea cerințelor clientului
- Informează superiorii cu privire la vânzări
- Identifică acele produse care nu se vând și raportează Asistentului Manager pentru măsuri adecvate
- Respectă instrucțiunile verbale și scrise date de superiori

D&G GROUP este o societate cu capital privat 100%, fondata in 2001, avand ca principale activitati:importul de aparatura medicala si productia de uniforme medicale ,distributia la nivel national si promovarea produse importate in regim de exclusivitate.
Societatea se afla intr-o continua dezvoltare si ascensiune valorica, fiind preocupata permanent de superlativul calitativ al produselor si serviciilor, precum si de cresterea gradului de satisfactie a clientilor.
Speram ca ti-am oferit o imagine de ansamblu despre ce inseamna sa lucrezi in echipa noastra. Daca vrei sa ne cunosti si personal, abia asteptam sa te cunoastem mai bine.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  DG GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles