de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2009 | Expiră 19 Nov 2009

lucrator comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini:

-Exprimare clara, cursiva, literara
-nivel de dezvoltare intelectuala generala, medie si peste medie
-Preocuparea continua de autoperfectionare prin studiu individual si participarea la cursuri
-Gandire practica
-Capacitate de integrare sociala mare, sociabilitate
-Calitati artistice, utile in expunerea de produse si atragerea clientilor
-Capacitate de memorare buna; usurinta de a retine detalii
-Aptitudini numerice
-Rationament deductiv
-Capacitatea de ordonare a informatiei
-Flexibilitate de cuprindere
-Capacitatea de a influenta alte persoane
-Personalitate extravertita, axata pe relatii sociale, cu inteligenta sociala, responsabila, cu intuitie psihologica, neinfluentabil
-Onestitate si confidenta vizavi de persoanele din interior si exterior cu care este in contact
-Confidentialitate privind politica interna a firmei

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

Vanzarea produse profesionale infrumusetare: (produse si echipamente pentru cosmetica,ingrijire corporala si cuafura)

Responsabilitati:

-introduce in baza de date produsele pe care le-a comandat clientul
-aduce clientului din magazie sau de pe rafturi produsele pe care acesta le-a comandat
-verifica produsele (cantitativ si calitativ) date clientului
-probeaza calitatea marfurilor si modul de functionare a aparaturii expuse spre vanzare
-incaseaza banii si verifica banii incasati de la client
numara banii incasati
-realizeaza monetarului banilor incasati
-verifica daca sunt sau nu banii care ar trebui sa fie in casa dupa fiecare zi de lucru
-mentinerea igienei spatiunlui de lucru si pe cea proprie
-verifica stocul de produse expuse pentru a determina nivelul lor
aranjeaza marfa pe rafturile de expunere
-scrie preturile produselor
-afiseaza sau ataseaza preturile produselor conform legilor in vigoare
-aranjeaza produsele in magazie respectand normele in vigoare.

Beneficii:

-program de lucru flexibil
-bonusuri la vanzare

Descrierea companiei

SC EXCLUSIVELY RESERVED COM SRL

Centru comercial produse profesionale infrumusetare

Expirat
lucrator comercial  -  EXCLUSIVELY RESERVED COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles