Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

LUCRATOR COMERCIAL

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
• minim studii medii finalizate (liceu + diplomă de bacalaureat) sau şcoală profesională;
• experienţă profesională minim 6 luni în domeniul comercial - constituie un avantaj;
• cunoştinţe generale despre bricolaj(materiale de construcţii, instalaţii, amenajări, electrice, feronerie etc.) în funcţie de specificul fiecărui raion - reprezintă un avantaj;
• permis de moto-stivuitorist - avantaj;
• cunoştinţe operare PC (Ms Office) - de preferat;
• persoană sociabilă, responsabilă, integră, cu spirit de echipă, rezistentă la efort fizic şi la stres;

Descrierea jobului

Sarcini şi responsabilităţi specifice:
• Asigurarea disponibilităţii produselor în raioane prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi şi aranjarea acestora pe rafturi şi în celelalte zone de destinaţie cu respectarea planogramelor de merchandising;
• Supravegherea existenţei mărcilor în interiorul departamentului în care activează;
• Asigurarea prezenţei şi coerenţei informaţiilor referitoare la preţ;
• Participarea la procesul de vânzare, urmărind finalizarea acestuia şi orientarea clienţilor în funcţie de nevoi şi în zonele de interes din cadrul depozitului;
• Oferirea de ajutor clienţilor la manipularea produselor voluminoase, după caz;
• Participarea la activităţile de inventariere organizate în departamente.

* Posturile sunt prevăzute pentru o perioadă determinată, cu posibilitatea de prelungire a contractului de muncă în funcţie de nevoile magazinului, dar şi de competenţele profesionale.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles