de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Reactualizat 17 Nov 2009 | Expiră 21 Nov 2009

Lucrator gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- îndemânare, răbdare, capacitatea de a desfăşura sarcini repetitive;
- spirit de observaţie dezvoltat, atenţie la detalii;
- capacitatea de a face operaţii matematice simple fără erori;
- corectitudine, seriozitate;
- permis/autorizaţie de stivuitorist, pentru manipularea mecanizată a mărfurilor (aceasta nu este o cerinţă obligatorie, dar constituie un avantaj).
- operare PC (aceasta nu este o cerinţă obligatorie)
- lucru cu programe de gestiune si cititoare de barcod.
- utilizarea echipamentelor specifice
- fara cazier juridic

Descrierea jobului

- încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare;
- verificarea mărfurilor sosite în depozit;
- manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, în funcţie de sortimente şi termenul de valabilitate, manual, cu ajutorul lizei şi /sau folosind stivuitorul / electrostivuitorul;
- pregatirea comenzilor pentru livrare conform documentelor şi indicaţiilor gestionarului;
- participă la inventarierea mărfurilor din gestiune.

Distribuitor la nivel national,lider pe piata de produse cosmetice .

Expirat
Lucrator gestionar  -  Superfood Company SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles