de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2019 | Reactualizat 09 Aug 2019 | Expiră 12 Aug 2019

MAISTRU – COORDONATOR FORMAȚIE CONFECȚII TEXTILE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Seriozitate, stabilitate și maturitate profesională;
  • Atent și interesat de ceea ce lucrezi;
  • Capacitate de gândire analitică și de exprimare clară, verbal și în scris;

Descrierea jobului

Ce îți cerem?

  • Abilități de organizare, coordonare, conducere, comunicare și gestionare conflicte;
  • Răspunde de activitatea de producție și de realizarea sarcinilor de producție zilnice;
  • Cunoașterea tehnologiei de execuție a produselor textile;
  • Respectarea riguroasă a tehnologiilor de fabricație pentru fiecare model și client;
  • Cuplarea fazelor tehnologice în operații împreună cu modelierul secției și repartizarea acestora pe muncitori folosind maximum capacitatea tehnică din dotare și potențialul productiv al fiecărei persoane;
  • Crearea condițiilor tehnice și organizatorice pentru realizarea sarcinilor de producție pentru toți muncitorii din subordine și pentru realizarea normelor de munca;
  • Gestionarea corectă a comenzilor de producție cu respectarea termenelor de livrare și a calității producției impusă de client;
  • Responsabilitatea pentru desfășurarea activităților de producție în deplină Securitate cu respectarea normelor de protecția muncii și PSI;
  • Responsabilitatea pentru ordinea, curățenia și disciplina muncii precum și gestionarea eficientă a bunurilor din dotare;
  • Dinamism, inițiativă, implicare, corectitudine și respect pentru muncă;
  • Persoană atentă la detalii, perseverentă, cu capacitate de a lucra distributiv, cu o bună auto-organizare și prioritizare cu abilități tehnice;
  • Urmărirea produsului până la sfârșit sub aspect calitativ și cantitativ;
  • Experiență pe un post similar unde s-a executat producție pentru export constituie un avantaj.
Ce oferim?
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa (10RON / BUC);
  • Condiții de lucru excelente;
  • Bonus aniversar;
  • Primă de vacanță.

Așteptăm cu plăcere să vedem CV-ul tău.

Bog`Art Fashion este un producător privat de confecții textile din București – România, cu o experiență acumulată pe parcursul a 20 de ani în execuția comenzilor pentru mărci prestigioase de prêt-à-porter din Franța și Italia. În timp, Bog´Art Fashion a dezvoltat capacitatea de a executa produse cu un grad ridicat de complexitate, asigurând clienții de seriozitate în abordarea comenzilor, profesionalism privind calitatea execuției și respectarea termenelor de livrare.
Realizăm standardele impuse de clienții noștri cu 40 de angajați în atelierul nostru modern și complet echipat pentru îndeplinirea tuturor comenzilor.
Bog´Art Fashion este specializat pe produse de damă – rochii, fuste, cămăși, bluze, topuri – unistrat sau simplu căptușite, din materiale fine, mătase naturală, voal, bumbac și tricot jersey de diverse contexturi. Avem flexibilitatea de a realiza produse de serie, produse unicate cât și colecții care necesită o abilitate de rafinament manuală, comenzile având cantități diferite iar capacitatea de producție lunară poate fi până la 3000 de bucăți.
Bog´Art Fashion asigură o producție de cea mai bună calitate garantând competența necesară pentru a răspunde cerințelor specifice clienților noștri.

Expirat
MAISTRU – COORDONATOR FORMAȚIE CONFECȚII TEXTILE  -  SC BOG'ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles