Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 11 Oct 2019 | Expiră 12 Oct 2019

MANAGER DE ZONA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook, internet;
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de organizare;
- Orientat spre obtinerea de profit ;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
- Minim trei ani experienta in coordonarea si supravegherea unui colectiv de minim 5-10 persoane (avantaj);
- Permis de conducere (obligatoriu).

Descrierea jobului

- Coordoneaza si gestioneaza sub toate aspectele (administrativ, tehnic, logistic) desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru (agentiilor de pariuri) din zona de responsabilitate;
- Identifica spatii comerciale in zone care prezinta potential din punctul de vedere al desfasurarii activitatii de pariuri sportive, in vederea deschiderii de noi puncte de lucru (agentii de pariuri) si/sau relocarii celor existente;
- Supravegheaza si coordoneaza activitatea desfasurata de angajatii din subordine;
- Intocmeste diverse rapoarte cerute de catre conducerea societatii, in legatura cu activitatea desfasurata;
- Reprezinta societatea in relatiile cu tertii.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Perioada de training si acomodare;
- Instruire permanenta asigurata de companie;
- Posibilitati de avansare;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Asigurare medicala.

Activam pe piata jocurilor de noroc inca din 2013, fiind unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania. Scopul nostru este de a oferi cele mai bune cote si servicii de pariere, devenind in scurt timp un lider pe piata pariurilor sportive.

Suntem o echipa faina, oamenii sunt tineri, prietenosi si de treaba!

Nu vrem sa ne laudam dar in anul 2016 am castigat titlul de “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”.

Expirat
MANAGER DE ZONA  -  SC FLY POINT RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles